Ohrievače vody pre solárne systémy NTRR/SOL


Ohrievače vody pre solárne systémy NTRR/SOL
 

Nová rada smaltovaných nepriamo výhrevných ohrievačov pre solárne systémy s postavením na zem, o objemoch 200–250–300 litrov so smaltovanou nádobou a dvoma výmenníkmi pre ohrev TUV z externého zdroja, alebo kombináciou rôznych zdrojov.

NázovCena s DPHObjednávka
OKC 200NTRR/SOL

Akcia

Výpredaj

skladom
444,00 €
444,00
OKC250NTRR/SOL

Akcia

na otázku
590,00 €
590,00
OKC 300NTRR/SOL

Akcia

Výpredaj

skladom
525,00 €
525,00

  • Nová rada smaltovaných nepriamo ohrievaných ohrievačov pre solárne systémy  postavenie na zem v objemoch 200, 250 a 300 litrov zo smaltovanou nádobou a dvoma výmenníkmi pre ohrev TUV z externého zdroja alebo kombináciou rôznych zdrojov. Ohrievač má aj cirkulačný otvor.V dolnej časti ohrievača  je umiestený revizný prírubový otvor pre čistenie vnútra nádoby. Pre použitie ohrievača pre solárnybsystém je pri ohrievačoch k dispozícii hrdlo 6/4", umiestené nad solárnym výmeníkom pre elektrickú výhrevnú jednotku TJ 6/4.
  • Solárny systém na ohrev vody 

  • pomocou slnečných kolektorov je typickým príkladom využitia slnečnej energie. Systém je pomerne jednoduchý, účinný a spoľahlivý. Skúsenosti ukazujú, že dobre navrhnuté kvalitné zariadenie dokáže ušetriť až 70 % ročných nákladov spojených s prípravou teplejvody. Solárne systémy dokážu pracovať vďaka vyspelým technológiáms účinnosťou až 80 %. Solárny systém je riadený regulátorom, ktorýspína čerpadlovú jednotku podľa teplotného rozdielu medzi slnečnými kolektormi a zásobníkom teplej vody.

Ariston Recos


Základné informácie
Technická špecifikácia
Schéma zapojenia
Na stiahnutie
Servis
O výrobcovi
  • Využitie

  • Ohrievače vody OKC 200, 250 a 300 NTR/SOL sú navrhnuté a vyrábané ako súčasť solárneho systému, ktorý obsahuje ďalšie neoddeliteľné prvky tohto systému, ako sú slnečné kolektory a ich držiaky na strechy (stojany na rovnú strechu), expanzná nádoba, rozvody náplne kolektorov a ďalšie prvky nutné na správnu a bezproblémovú funkčnosť solárneho systému. Svojim menovitým výkonom zaručujú dostatočné množstvo TUV pre bytové jednotky, prevádzky, reštaurácie a podobné zariadenia. Na dodatočný ohrev TUV sa dá zvoliť el. energia, rôzne typy kotlov ústredného kúrenia, a ich kombinácie.