Panther Condens KKO - dolná

 

Panther Condens 12 KKO,25 KKO + B60Z

 • Zostava na vykurovanie a prípravu teplej vody v externom zásobníku

  Zásobník s objemom 58 l je umiestnený pod kotlom

  Ohrev vody zvýšeným výkonom

NázovCena s DPHObjednávka
Panther Condens 12KKO+B60Z-dolná
Zostava Panther Condens - dolná
1564,00 €
1564,00
Panther Condens 25KKO+B60Z-dolná
Zostava Panther Condens - dolná
1646,00 €
1646,00

Základné informácie
Technická špecifikácia
Na stiahnutie
Galeria
Servis
O výrobcovi
 • Profil spoločnosti

 • Spoločnosť Protherm Production je popredným výrobcom vykurovacej techniky pre 24 trhov Európy, Ázie a Afriky. Jej cieľom je byť čo najbližšie ku koncovému zákazníkovi a čo najrýchlejšie reagovať na jeho potreby. Výrobu produktov spoločnosť neustále zefektívňuje zavádzaním nových procesov a inovatívnych riešení. Na úspech firmy má podstatný vplyv kvalita používaných technológií, vysoká úroveň výrobného a vývojového procesu, logistiky či prístupu k zamestnancom.

  Firma Protherm Production bola založená v roku 1991 pod názvom Transkom, pričom spočiatku to bola len predajná spoločnosť. V roku 1999 sa výroba vykurovacích zariadení, vyrábaná v spoločnosti Didaktik, vrátane zamestnancov, presťahovala do zmodernizovaného výrobného závodu Protherm. Dnes je fabrika členom medzinárodnej spoločnosti Vaillant Group, ktorej súčasťou je 10 výrobných závodov v Európe a v Ázii s viac ako 12 000 zamestnancami. Vyrábajú sa tu kotly značiek Saunier Duval, Bulex, AWB, DemirDöküm, Glow Worm a Hermann. Pre slovenský trh sa tu vyrábajú kotly značiek Vaillant a Protherm.


  Vedeli ste, že
  sa vo fabrike ročne vyrobí okolo 360 000 kotlov? Práve tu sa začalo s výrobou prvých elektrických kotlov a v súčasnosti sa ich v závode každý rok vyrobí viac ako 50 tisíc.
  Kotly zo Skalice putujú do rôznych krajín Európy, Ázie či Afriky, najviac však do Nemecka, Ruska či Talianska
  Firma je držiteľom niekoľkých ocenení – certifikát Slovak Gold Exclusive, víťaz v súťaži Fabrika roka 2011,ocenený finalista v súťaži Národná cena SR za kvalitu 2012 a laureát súťaže Leading HR Organisation 2013