Vákuový solárny set Solarix Basic 230


Vákuový kolektor WESTECH SP 58/1800A-30
Názovm.j.Cena s DPHObjednávka
Vákuový solárny set Solarix Basic 230
ks1599,00 €
1599,00
držiak na rovnú strechu na 30 trubicový kolektor
65,00 €
65,00

Informácie o čerpaní štátnej dotácie na  www.zelenadomacnostiam.sk/

 

Vákuový solárny set Solarix BASIC 230 s 30 trubicovým kolektorom a bivalentným 200l zásobníkom je ideálne riešenie na ohrev TÚV pre 2 až 4 osoby. Výhodou tohto solárneho systému a vákuových kolektorov je účinnosť. Vákuové slnečné kolektory dokážu aj pri teplote - 15 °C zohriať vodu na 60 °C. Tak isto dokážu pracovať aj pri zamračenej oblohe. 

Solarix
  • plne kompaktné s ľahkou inštaláciou
  • vysoká kvalita použitých komponentov
  • vysoká účinnosť kolektorov zo zárukou funkčnosti
  • predĺžená záruka na zásobník
  • nízke náklady a flexibilná montáž
Set Solarix BASIC 230 obsahuje:
- vákuový 30 trubicový kolektor s upevňovacou sadou pre šikmé strechy
- čerpadlovú a riadiaciu jednotku RESOL A/C
- solárnu expanzú nádž 24 l
- 200l zásobník

Základné informácie
Na stiahnutie
O výrobcovi

Solárne systémy Solarix

POWER OF SUN

Solarix - Westech Solar Technology Wuxi Co Ltd.is trans-regionálny podnik špeciálne sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom technických produktov energie.

 

  •  Vlastní prvotriedne talenty, prvotriedny model riadenia, prvotriedny vývoj a moderné výrobné zariadenia, sú to kvalitné solárne energetické výrobky  medzinárodnej kvality. Westech Solar je jedna z prvých spoločností v Číne, ktorým boli odovzdané s certifikáty Solar Keymark. Naše solárne produkty boli odovzdané s EN12975 a EN12976 certifikáty v Európe a SRCC osvedčenia v USA. Podnik bol modernizovaný nepretržite s overovaním pravosti ISO9001: 2000 medzinárodného systému kvality.Podnik vlastní moderné výrobné a kontrolné zariadenia, špičkovej úrovne a kvality produktov. Všetky výrobky majú vedecké štúdia, racionálne a vynikajúce technológie, vynikajúci výkon a spoľahlivú kvalitu, a získavanie viac tepla v porovnaní s inými solárnymi výrobkami.
  • V závislosti na naše vynikajúce výrobky a perfektný predaj a servis našich výrobkov sú predávané ďaleko do cudzích krajín a regiónov, ako je Nemecko, Veľká Británia, Francúzsko, Taliansko, Švédska, Austrália, Nový Zéland, Kanada, USA, Japonsko atď. Podnik si kladie na prve miesto spokojnosť zákazníkov 'ako svoj ​​cieľ, neustále vyvíjať nové produkty a štýly, plne využívať medzinárodné moderné výrobné technológie, solárnej energie, K zvýšeniu komfortu pre váš život.