Klasické, aj dizajnové kúpeľňové radiátory

Zobúdzate sa do mrazivého rána a vaše prvé kroky smerujú do kúpeľne. Rýchlo vykúrený malý priestor a udržanie tepelnej pohody je v kúpeľni potrebné najmä v zime. Útulné a teplé prostredie vám pomôžu vytvoriť klasické, aj dizajnové kúpeľňové radiátory.

Kúpeľňové rebríkové radiátory

Rebríkové radiátory do kúpeľne sú moderným riešením vykurovania kúpeľní, s ľahkou inštaláciou. Slúžia nie len na vykúrenie miestnosti, ale aj ako miesto pre odkladanie mokrých uterákov. Ich široká škála tvarov a veľkostí je zárukou, že sa niektorý z nich bude hodiť práve do vašej kúpeľne. Moderné radiátory sú navrhnuté tak, aby boli maximálne energeticky efektívne, nezaberali pri tom veľa priestoru a poskytovali teplo pre váš maximálny komfort.

Kúpeľňové radiátory môžme pripojiť k existujúcemu tepelnému vykurovaniu, pripojiť ich môžme aj do elektriky, alebo skombinovať. Výhodou kominácie je, že da dajú jednoducho použiť aj mimo vykurovacej sezóny.

Klasický rebríkový radiátor za rozumnú cenu

Kúpeľňa je špecifickým priestorom v rámci domu, či bytu. Väščšinou vlhké prostredie potrebuje pre udržanie nielen príjemnej, ale i zdravej klímy správne nadimenzované vykurovacie teleso. Rebríkové radiátory s postrannými zvislými profilmi v tvare D sú klasikou, ktorá zaručene nesklame. Vybavené môžu byť elektrickou špirálou pre kombinované vykurovanie.

Dizajnové kúpeľňové radiátory atypických tvarov, v inej ako klasicky bielej farbe sa hodia do interiéru s moderným, ale aj tradičným štýlom.

Ak si potrebujete zadovážiť radiátor do kúpeľne, poraďte sa s predajcom a odborníkom na kúrenie a ohrev vody. Radiátor do kúpeľne musí spĺňať špecifické parametre vhodné do konkrétneho priestoru.